<< HOME

touwtrekken wedstrijddag west vlaanderen Gistel 25 May 2008

touwtrekken.be >> uitslagen >> Gistel 25 May 2008

Competitie Pony's Gistel

Getrainden 6-tallen

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe Stove03333315
BDe Pony's0010102
CTTV Versieck 10011013
DKLJ Ruislede 100313310
EFredotrans0013004
F't Parochiebladje0031037
1 De Stove
De Pony's
TTV Versieck 1
't Parochiebladje
Fredotrans
KLJ Ruislede 1
2 Fredotrans
De Stove
De Pony's
't Parochiebladje
KLJ Ruislede 1
TTV Versieck 1
3 KLJ Ruislede 1
Fredotrans
De Stove
't Parochiebladje
TTV Versieck 1
De Pony's
4 TTV Versieck 1
KLJ Ruislede 1
Fredotrans
't Parochiebladje
De Pony's
De Stove
5 De Pony's
TTV Versieck 1
KLJ Ruislede 1
't Parochiebladje
De Stove
Fredotrans

(Voor)ronden

  1. De Stove (15pt)
  2. KLJ Ruislede 1 (10pt)
  3. 't Parochiebladje (7pt)
  4. Fredotrans (4pt)
  5. TTV Versieck 1 (3pt)
  6. De Pony's (2pt)

Recreanten 6-tallen

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ARexel Lightning Team03303111315
BDen Tempel0010300015
Cfredotrans dames0010100002
DKLJ Uitkerke03333130319
Eklein beikske0001000001
FKLJ Meulebeke11331310113
GKLJ Ruislede 201330311315
HTTV Versieck 201333331320
IKLJ Gistel0013031008
1 Den Tempel
fredotrans dames
KLJ Uitkerke
klein beikske
KLJ Gistel
TTV Versieck 2
KLJ Ruislede 2
KLJ Meulebeke
2 Rexel Lightning Team
Den Tempel
fredotrans dames
KLJ Uitkerke
TTV Versieck 2
KLJ Ruislede 2
KLJ Meulebeke
klein beikske
3 KLJ Gistel
Rexel Lightning Team
Den Tempel
fredotrans dames
KLJ Ruislede 2
KLJ Meulebeke
klein beikske
KLJ Uitkerke
4 TTV Versieck 2
KLJ Gistel
Rexel Lightning Team
Den Tempel
KLJ Meulebeke
klein beikske
KLJ Uitkerke
fredotrans dames
5 KLJ Ruislede 2
TTV Versieck 2
KLJ Gistel
Rexel Lightning Team
klein beikske
KLJ Uitkerke
fredotrans dames
Den Tempel
6 KLJ Meulebeke
KLJ Ruislede 2
TTV Versieck 2
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke
fredotrans dames
Den Tempel
Rexel Lightning Team
7 klein beikske
KLJ Meulebeke
KLJ Ruislede 2
TTV Versieck 2
fredotrans dames
Den Tempel
Rexel Lightning Team
KLJ Gistel
8 KLJ Uitkerke
klein beikske
KLJ Meulebeke
KLJ Ruislede 2
Den Tempel
Rexel Lightning Team
KLJ Gistel
TTV Versieck 2
9 fredotrans dames
KLJ Uitkerke
klein beikske
KLJ Meulebeke
Rexel Lightning Team
KLJ Gistel
TTV Versieck 2
KLJ Ruislede 2

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck 2 (20pt)
  2. KLJ Uitkerke (19pt)
  3. Rexel Lightning Team (15pt)
  4. KLJ Ruislede 2 (15pt)
  5. KLJ Meulebeke (13pt)
  6. KLJ Gistel (8pt)
  7. Den Tempel (5pt)
  8. fredotrans dames (2pt)
  9. klein beikske (1pt)

Extra partijen

Kl fin Getraind 't Parochiebladje
Fredotrans
Finale Getraind De Stove
KLJ Ruislede 1
Barage brons Recreant Rexel Lightning Team
KLJ Ruislede 2
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd114.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=114&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be