<< HOME

touwtrekken Laerkermis Gierle (Lille) 4 April 2008

touwtrekken.be >> uitslagen >> Gierle (Lille) 4 April 2008

Laerkermis Gierle

Getrainden

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ATTV Mertensmannen H2330033315
BFam. Janssens H22030013310
CFam. Janssens J 000000000
DTTV Mertensmannen J0333133319
EFam. Janssens H10333133319
FTTV Vandakker H0013003310
GTTV De Boerekes J000300003
HTTV De Berketrekkers J000300036
1 TTV Mertensmannen H
Fam. Janssens H2
Fam. Janssens J
TTV Mertensmannen J
TTV De Berketrekkers J
TTV De Boerekes J
TTV Vandakker H
Fam. Janssens H1
2 TTV De Boerekes J
TTV Mertensmannen H
Fam. Janssens H2
Fam. Janssens J
TTV De Berketrekkers J
TTV Vandakker H
Fam. Janssens H1
TTV Mertensmannen J
3 TTV Vandakker H
TTV De Boerekes J
TTV Mertensmannen H
Fam. Janssens H2
TTV De Berketrekkers J
Fam. Janssens H1
TTV Mertensmannen J
Fam. Janssens J
4 Fam. Janssens H1
TTV Vandakker H
TTV De Boerekes J
TTV Mertensmannen H
TTV De Berketrekkers J
TTV Mertensmannen J
Fam. Janssens J
Fam. Janssens H2
5 TTV Mertensmannen J
Fam. Janssens H1
TTV Vandakker H
TTV De Boerekes J
TTV De Berketrekkers J
Fam. Janssens J
Fam. Janssens H2
TTV Mertensmannen H
6 Fam. Janssens J
TTV Mertensmannen J
Fam. Janssens H1
TTV Vandakker H
TTV De Berketrekkers J
Fam. Janssens H2
TTV Mertensmannen H
TTV De Boerekes J
7 Fam. Janssens H2
Fam. Janssens J
TTV Mertensmannen J
Fam. Janssens H1
TTV De Berketrekkers J
TTV Mertensmannen H
TTV De Boerekes J
TTV Vandakker H

(Voor)ronden

  1. TTV Mertensmannen J (19pt)
  2. Fam. Janssens H1 (19pt)
  3. TTV Mertensmannen H (15pt)
  4. TTV Vandakker H (10pt)
  5. Fam. Janssens H2 (10pt)
  6. TTV De Berketrekkers J (6pt)
  7. TTV De Boerekes J (3pt)
  8. Fam. Janssens J (0pt)

Dames + recreanten

Ploeg WaABCDETOT
AVersieck 001337
BPapa s jong Janssens0333312
CDe Mookers010337
DTTV Vandakker 000000
EDe Joliekes D100033
1 Versieck
De Mookers
Papa s jong Janssens
TTV Vandakker
2 De Joliekes D
Papa s jong Janssens
Versieck
De Mookers
3 TTV Vandakker
Versieck
De Joliekes D
De Mookers
4 De Joliekes D
TTV Vandakker
Papa s jong Janssens
Versieck
5 De Mookers
Papa s jong Janssens
De Joliekes D
TTV Vandakker

(Voor)ronden

  1. Papa s jong Janssens (12pt)
  2. De Mookers (7pt)
  3. Versieck (7pt)
  4. De Joliekes D (3pt)
  5. TTV Vandakker (0pt)

Gelegenheidsploegen

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Zevendonk jongens1100102
BKJP Straat0100304
CGirl Powers0330309
DHeidenvinken 203333113
EKLJ Zevendonk Meisjes0100001
FPulling Taem Zevemdonk03331313
1 KLJ Zevendonk jongens
KJP Straat
Girl Powers
Pulling Taem Zevemdonk
KLJ Zevendonk Meisjes
Heidenvinken 2
2 KLJ Zevendonk Meisjes
KLJ Zevendonk jongens
KJP Straat
Pulling Taem Zevemdonk
Heidenvinken 2
Girl Powers
3 Heidenvinken 2
KLJ Zevendonk Meisjes
KLJ Zevendonk jongens
Pulling Taem Zevemdonk
Girl Powers
KJP Straat
4 Girl Powers
Heidenvinken 2
KLJ Zevendonk Meisjes
Pulling Taem Zevemdonk
KJP Straat
KLJ Zevendonk jongens
5 KJP Straat
Girl Powers
Heidenvinken 2
Pulling Taem Zevemdonk
KLJ Zevendonk jongens
KLJ Zevendonk Meisjes

(Voor)ronden

  1. Heidenvinken 2 (13pt)
  2. Pulling Taem Zevemdonk (13pt)
  3. Girl Powers (9pt)
  4. KJP Straat (4pt)
  5. KLJ Zevendonk jongens (2pt)
  6. KLJ Zevendonk Meisjes (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd97.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=97&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be