<< HOME

touwtrekken Beker v. Vlaanderen Sijsele 21 October 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Sijsele 21 October 2007

Beker v. Vlaanderen

6tal/mix Getraind

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AFam. Janssens 5500333333321
BHolland Tug of War (UK0013333316
CTTV Jagersrust0013333013
DSpivan0000333110
ETTV De Pony's000000303
FTTC De Stove000003306
GFam. Janssens mix000000000
HMertensmannen0003133313
1 Fam. Janssens 550
Holland Tug of War (UK
TTV Jagersrust
Spivan
TTV De Pony's
TTC De Stove
Fam. Janssens mix
Mertensmannen
2 TTC De Stove
Fam. Janssens 550
Holland Tug of War (UK
TTV Jagersrust
TTV De Pony's
Fam. Janssens mix
Mertensmannen
Spivan
3 Fam. Janssens mix
TTC De Stove
Fam. Janssens 550
Holland Tug of War (UK
TTV De Pony's
Mertensmannen
Spivan
TTV Jagersrust
4 Mertensmannen
Fam. Janssens mix
TTC De Stove
Fam. Janssens 550
TTV De Pony's
Spivan
TTV Jagersrust
Holland Tug of War (UK
5 Spivan
Mertensmannen
Fam. Janssens mix
TTC De Stove
TTV De Pony's
TTV Jagersrust
Holland Tug of War (UK
Fam. Janssens 550
6 TTV Jagersrust
Spivan
Mertensmannen
Fam. Janssens mix
TTV De Pony's
Holland Tug of War (UK
Fam. Janssens 550
TTC De Stove
7 Holland Tug of War (UK
TTV Jagersrust
Spivan
Mertensmannen
TTV De Pony's
Fam. Janssens 550
TTC De Stove
Fam. Janssens mix

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens 550 (21pt)
  2. Holland Tug of War (UK (16pt)
  3. Mertensmannen (13pt)
  4. TTV Jagersrust (13pt)
  5. Spivan (10pt)
  6. TTC De Stove (6pt)
  7. TTV De Pony's (3pt)
  8. Fam. Janssens mix (0pt)

6tal/mix Gevorderd

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADe Daltons (B)0000130307
BAntwep warriors0300033009
CBerketrekkers 55003313313118
D't Parochiebladje 55003313333019
ETTV Vandakker01300333013
FCentr. Overleie-Armenie0000000000
GTTV Versieck0301003007
HFredotrans0030003309
IKLJ Ruiselede103313333322
1 De Daltons (B)
Antwep warriors
Berketrekkers 550
't Parochiebladje 550
TTV Vandakker
Centr. Overleie-Armenie
TTV Versieck
Fredotrans
2 KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
Antwep warriors
Berketrekkers 550
Centr. Overleie-Armenie
TTV Versieck
Fredotrans
't Parochiebladje 550
3 TTV Vandakker
KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
Antwep warriors
TTV Versieck
Fredotrans
't Parochiebladje 550
Berketrekkers 550
4 Centr. Overleie-Armenie
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
Fredotrans
't Parochiebladje 550
Berketrekkers 550
Antwep warriors
5 TTV Versieck
Centr. Overleie-Armenie
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede1
't Parochiebladje 550
Berketrekkers 550
Antwep warriors
De Daltons (B)
6 Fredotrans
TTV Versieck
Centr. Overleie-Armenie
TTV Vandakker
Berketrekkers 550
Antwep warriors
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
7 't Parochiebladje 550
Fredotrans
TTV Versieck
Centr. Overleie-Armenie
Antwep warriors
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
TTV Vandakker
8 Berketrekkers 550
't Parochiebladje 550
Fredotrans
TTV Versieck
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
TTV Vandakker
Centr. Overleie-Armenie
9 Antwep warriors
Berketrekkers 550
't Parochiebladje 550
Fredotrans
KLJ Ruiselede1
TTV Vandakker
Centr. Overleie-Armenie
TTV Versieck

(Voor)ronden

  1. KLJ Ruiselede1 (22pt)
  2. 't Parochiebladje 550 (19pt)
  3. Berketrekkers 550 (18pt)
  4. TTV Vandakker (13pt)
  5. Fredotrans (9pt)
  6. Antwep warriors (9pt)
  7. TTV Versieck (7pt)
  8. De Daltons (B) (7pt)
  9. Centr. Overleie-Armenie (0pt)

Jeugd

Ploeg WaABCDETOT
ADe tempel RJ010034
BBerkertrekker GJ013105
CFam Janssens RJ030003
DVersieck RJ031307
EFam Janssens GJ003339
1 De tempel RJ
Berkertrekker GJ
Fam Janssens RJ
Versieck RJ
2 Fam Janssens GJ
Fam Janssens RJ
De tempel RJ
Berkertrekker GJ
3 Versieck RJ
De tempel RJ
Fam Janssens GJ
Berkertrekker GJ
4 Fam Janssens GJ
Versieck RJ
Fam Janssens RJ
De tempel RJ
5 Berkertrekker GJ
Fam Janssens RJ
Fam Janssens GJ
Versieck RJ

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens GJ (9pt)
  2. Versieck RJ (7pt)
  3. Berkertrekker GJ (5pt)
  4. De tempel RJ (4pt)
  5. Fam Janssens RJ (3pt)

6tal/mix Recreant

Ploeg WaABCDEFGTOT
AFredotrans Dames00300339
BDen Tempel033133316
CChiro Zulte Dames00000000
DRexel Lighting Team031333316
EPapa's jong janssens030303312
FReprosol Bedr00030036
GKSA Blankenberge00030003
1 Fredotrans Dames
Den Tempel
Chiro Zulte Dames
Rexel Lighting Team
Papa's jong janssens
Reprosol Bedr
2 KSA Blankenberge
Fredotrans Dames
Den Tempel
Papa's jong janssens
Reprosol Bedr
Chiro Zulte Dames
3 Rexel Lighting Team
KSA Blankenberge
Fredotrans Dames
Reprosol Bedr
Chiro Zulte Dames
Den Tempel
4 Papa's jong janssens
Rexel Lighting Team
KSA Blankenberge
Chiro Zulte Dames
Den Tempel
Fredotrans Dames
5 Reprosol Bedr
Papa's jong janssens
Rexel Lighting Team
Den Tempel
Fredotrans Dames
KSA Blankenberge
6 Chiro Zulte Dames
Reprosol Bedr
Papa's jong janssens
Fredotrans Dames
KSA Blankenberge
Rexel Lighting Team
7 Den Tempel
Chiro Zulte Dames
Reprosol Bedr
KSA Blankenberge
Rexel Lighting Team
Papa's jong janssens

(Voor)ronden

  1. Den Tempel (16pt)
  2. Rexel Lighting Team (16pt)
  3. Papa's jong janssens (12pt)
  4. Fredotrans Dames (9pt)
  5. Reprosol Bedr (6pt)
  6. KSA Blankenberge (3pt)
  7. Chiro Zulte Dames (0pt)

KLJ cup (a)

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Oedelem 30000000
BKLJ Meulebeke 10310105
CKLJ Oedelem 20310004
DKLJ Sijsele03333315
EKLJ Ruiselede dames0313007
FKLJ Uitkerke 203330312
1 KLJ Oedelem 3
KLJ Meulebeke 1
KLJ Oedelem 2
KLJ Sijsele
KLJ Ruiselede dames
KLJ Uitkerke 2
2 KLJ Ruiselede dames
KLJ Oedelem 3
KLJ Meulebeke 1
KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke 2
KLJ Oedelem 2
3 KLJ Uitkerke 2
KLJ Ruiselede dames
KLJ Oedelem 3
KLJ Sijsele
KLJ Oedelem 2
KLJ Meulebeke 1
4 KLJ Oedelem 2
KLJ Uitkerke 2
KLJ Ruiselede dames
KLJ Sijsele
KLJ Meulebeke 1
KLJ Oedelem 3
5 KLJ Meulebeke 1
KLJ Oedelem 2
KLJ Uitkerke 2
KLJ Sijsele
KLJ Oedelem 3
KLJ Ruiselede dames

(Voor)ronden

  1. KLJ Sijsele (15pt)
  2. KLJ Uitkerke 2 (12pt)
  3. KLJ Ruiselede dames (7pt)
  4. KLJ Meulebeke 1 (5pt)
  5. KLJ Oedelem 2 (4pt)
  6. KLJ Oedelem 3 (0pt)

KLJ cup (b)

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Ruiselede rec0301037
BKLJ Meulebeke Dames0000000
CKLJ Uitkerke 103333315
DKLJ Meulebeke 20130037
EKLJ Oedelem 103303312
FKLJ Oostkamp0030003
1 KLJ Ruiselede rec
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Uitkerke 1
KLJ Meulebeke 2
KLJ Oedelem 1
KLJ Oostkamp
2 KLJ Oedelem 1
KLJ Ruiselede rec
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Meulebeke 2
KLJ Oostkamp
KLJ Uitkerke 1
3 KLJ Oostkamp
KLJ Oedelem 1
KLJ Ruiselede rec
KLJ Meulebeke 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Meulebeke Dames
4 KLJ Uitkerke 1
KLJ Oostkamp
KLJ Oedelem 1
KLJ Meulebeke 2
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Ruiselede rec
5 KLJ Meulebeke Dames
KLJ Uitkerke 1
KLJ Oostkamp
KLJ Meulebeke 2
KLJ Ruiselede rec
KLJ Oedelem 1

(Voor)ronden

  1. KLJ Uitkerke 1 (15pt)
  2. KLJ Oedelem 1 (12pt)
  3. KLJ Meulebeke 2 (7pt)
  4. KLJ Ruiselede rec (7pt)
  5. KLJ Oostkamp (3pt)
  6. KLJ Meulebeke Dames (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd63.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=63&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be