<< HOME

touwtrekken touwtrekternooi Houtave Houtave 16 September 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Houtave 16 September 2007

De Stove Houthave

Getraind

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ADe Stove 0333303318
BDe Daltons000300014
CKLJ Ruiselede003030039
DDe Ponys000300036
E't Parochiebladje0030303312
FSpivan0333333321
GTTV Versieck0033300312
HKPJ Eede001000001
1 De Stove
De Daltons
KLJ Ruiselede
De Ponys
't Parochiebladje
Spivan
TTV Versieck
KPJ Eede
2 Spivan
De Stove
De Daltons
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
TTV Versieck
KPJ Eede
De Ponys
3 TTV Versieck
Spivan
De Stove
De Daltons
't Parochiebladje
KPJ Eede
De Ponys
KLJ Ruiselede
4 KPJ Eede
TTV Versieck
Spivan
De Stove
't Parochiebladje
De Ponys
KLJ Ruiselede
De Daltons
5 De Ponys
KPJ Eede
TTV Versieck
Spivan
't Parochiebladje
KLJ Ruiselede
De Daltons
De Stove
6 KLJ Ruiselede
De Ponys
KPJ Eede
TTV Versieck
't Parochiebladje
De Daltons
De Stove
Spivan
7 De Daltons
KLJ Ruiselede
De Ponys
KPJ Eede
't Parochiebladje
De Stove
Spivan
TTV Versieck

(Voor)ronden

  1. Spivan (21pt)
  2. De Stove (18pt)
  3. 't Parochiebladje (12pt)
  4. TTV Versieck (12pt)
  5. KLJ Ruiselede (9pt)
  6. De Ponys (6pt)
  7. De Daltons (4pt)
  8. KPJ Eede (1pt)

Recreanten A

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Sijsele0300306
BKLJ Uitkerke 20000303
CRomar0330309
DKLJ Uitkerke 103333315
EKSA Blankenberge0000000
FKLJ Oedelem 203330312
1 KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke 2
Romar
KLJ Uitkerke 1
KSA Blankenberge
KLJ Oedelem 2
2 KSA Blankenberge
KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Oedelem 2
Romar
3 KLJ Oedelem 2
KSA Blankenberge
KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke 1
Romar
KLJ Uitkerke 2
4 Romar
KLJ Oedelem 2
KSA Blankenberge
KLJ Uitkerke 1
KLJ Uitkerke 2
KLJ Sijsele
5 KLJ Uitkerke 2
Romar
KLJ Oedelem 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Sijsele
KSA Blankenberge

(Voor)ronden

  1. KLJ Uitkerke 1 (15pt)
  2. KLJ Oedelem 2 (12pt)
  3. Romar (9pt)
  4. KLJ Sijsele (6pt)
  5. KLJ Uitkerke 2 (3pt)
  6. KSA Blankenberge (0pt)

Recreanten B

Ploeg WaABCDEFTOT
ARamps dutsen0000000
BKLJ Oedelem 10300003
CWeidefeesten0330006
DKLJ Ruiselede R03333113
EAmerican Gigolo's03330312
FDe Ploegers03331010
1 Ramps dutsen
KLJ Oedelem 1
Weidefeesten
KLJ Ruiselede R
American Gigolo's
De Ploegers
2 American Gigolo's
Ramps dutsen
KLJ Oedelem 1
KLJ Ruiselede R
De Ploegers
Weidefeesten
3 De Ploegers
American Gigolo's
Ramps dutsen
KLJ Ruiselede R
Weidefeesten
KLJ Oedelem 1
4 Weidefeesten
De Ploegers
American Gigolo's
KLJ Ruiselede R
KLJ Oedelem 1
Ramps dutsen
5 KLJ Oedelem 1
Weidefeesten
De Ploegers
KLJ Ruiselede R
Ramps dutsen
American Gigolo's

(Voor)ronden

  1. KLJ Ruiselede R (13pt)
  2. American Gigolo's (12pt)
  3. De Ploegers (10pt)
  4. Weidefeesten (6pt)
  5. KLJ Oedelem 1 (3pt)
  6. Ramps dutsen (0pt)

Jeugd en Dames

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe Stove D0101035
BDe Stove Jeugd0100034
CKrachbalploeg D03330312
DKLJ Oostende D01303310
EFredotrans D03330312
FWoweja Rangers0000000
1 De Stove D
De Stove Jeugd
Krachbalploeg D
KLJ Oostende D
Fredotrans D
Woweja Rangers
2 Fredotrans D
De Stove D
De Stove Jeugd
KLJ Oostende D
Woweja Rangers
Krachbalploeg D
3 Woweja Rangers
Fredotrans D
De Stove D
KLJ Oostende D
Krachbalploeg D
De Stove Jeugd
4 Krachbalploeg D
Woweja Rangers
Fredotrans D
KLJ Oostende D
De Stove Jeugd
De Stove D
5 De Stove Jeugd
Krachbalploeg D
Woweja Rangers
KLJ Oostende D
De Stove D
Fredotrans D

(Voor)ronden

  1. Fredotrans D (12pt)
  2. Krachbalploeg D (12pt)
  3. KLJ Oostende D (10pt)
  4. De Stove D (5pt)
  5. De Stove Jeugd (4pt)
  6. Woweja Rangers (0pt)

Extra partijen

HF rec KLJ Uitkerke 1
American Gigolo's
HF rec KLJ Oedelem 2
KLJ Ruiselede R
KF rec American Gigolo's
KLJ Oedelem 2
Fin rec KLJ Uitkerke 1
KLJ Ruiselede R
Fin D Fredotrans D
Krachbalploeg D
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd79.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=79&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be