<< HOME

touwtrekken De nieuwe hoevefeesten Emelgem 2 September 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Emelgem 2 September 2007

De Nieuwe Hoevefeesten Emelgem

Algemeen

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ATTV Versieck0303333015
BOUD KLJ LENDELEDE0003333012
CSpivan0333333018
D't Parochiebladje000033309
EGallekes Revanche000003104
Fmasterbateurkes000000000
Ggatje patatje000001304
HDe Stove0333333321
1 TTV Versieck
OUD KLJ LENDELEDE
Spivan
't Parochiebladje
Gallekes Revanche
masterbateurkes
gatje patatje
De Stove
2 masterbateurkes
TTV Versieck
OUD KLJ LENDELEDE
Spivan
Gallekes Revanche
gatje patatje
De Stove
't Parochiebladje
3 gatje patatje
masterbateurkes
TTV Versieck
OUD KLJ LENDELEDE
Gallekes Revanche
De Stove
't Parochiebladje
Spivan
4 De Stove
gatje patatje
masterbateurkes
TTV Versieck
Gallekes Revanche
't Parochiebladje
Spivan
OUD KLJ LENDELEDE
5 't Parochiebladje
De Stove
gatje patatje
masterbateurkes
Gallekes Revanche
Spivan
OUD KLJ LENDELEDE
TTV Versieck
6 Spivan
't Parochiebladje
De Stove
gatje patatje
Gallekes Revanche
OUD KLJ LENDELEDE
TTV Versieck
masterbateurkes
7 OUD KLJ LENDELEDE
Spivan
't Parochiebladje
De Stove
Gallekes Revanche
TTV Versieck
masterbateurkes
gatje patatje

(Voor)ronden

  1. De Stove (21pt)
  2. Spivan (18pt)
  3. TTV Versieck (15pt)
  4. OUD KLJ LENDELEDE (12pt)
  5. 't Parochiebladje (9pt)
  6. Gallekes Revanche (4pt)
  7. gatje patatje (4pt)
  8. masterbateurkes (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd77.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=77&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be