<< HOME

touwtrekken Toernooi Daltons Wielsbeke 24 June 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Wielsbeke 24 June 2007

Toernooi Daltons

Gevorderde 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A't Parochiebladje031100319
BTTV Versieck000000112
CDe Stove0133003313
DKLJ Ruiselede 1013000116
ESpivan0333333321
FPony's0333303318
GDaltons001010035
HFredotrans011010003
1 't Parochiebladje
TTV Versieck
De Stove
KLJ Ruiselede 1
Spivan
Pony's
Daltons
Fredotrans
2 Pony's
't Parochiebladje
TTV Versieck
De Stove
Spivan
Daltons
Fredotrans
KLJ Ruiselede 1
3 Daltons
Pony's
't Parochiebladje
TTV Versieck
Spivan
Fredotrans
KLJ Ruiselede 1
De Stove
4 Fredotrans
Daltons
Pony's
't Parochiebladje
Spivan
KLJ Ruiselede 1
De Stove
TTV Versieck
5 KLJ Ruiselede 1
Fredotrans
Daltons
Pony's
Spivan
De Stove
TTV Versieck
't Parochiebladje
6 De Stove
KLJ Ruiselede 1
Fredotrans
Daltons
Spivan
TTV Versieck
't Parochiebladje
Pony's
7 TTV Versieck
De Stove
KLJ Ruiselede 1
Fredotrans
Spivan
't Parochiebladje
Pony's
Daltons

(Voor)ronden

  1. Spivan (21pt)
  2. Pony's (18pt)
  3. De Stove (13pt)
  4. 't Parochiebladje (9pt)
  5. KLJ Ruiselede 1 (6pt)
  6. Daltons (5pt)
  7. Fredotrans (3pt)
  8. TTV Versieck (2pt)

Recreanten

Ploeg WaABCDEFGHIJKLMNOTOT
ATTV Versieck Gemengd0333312
BChiro-Vita0333312
CKAJ Beveren Leie000000
DCB Kuurne000011
EZoomtak0333312
FDe Jasperboys011316
GFun-huffer011338
H't Motje 1000303
IGolden River Schuttas003137
JBlauw zwart003014
KBon Vivant003036
LKLJ Merelbeke030003
MFredotrans Dames0313310
NKLJ Ruiselede 2000000
O't Motje 2000101
1 TTV Versieck Gemengd
Chiro-Vita
KAJ Beveren Leie
CB Kuurne
Zoomtak
De Jasperboys
Fun-huffer
't Motje 1
Golden River Schuttas
Blauw zwart
Bon Vivant
KLJ Merelbeke
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
2 't Motje 2
TTV Versieck Gemengd
Chiro-Vita
KAJ Beveren Leie
CB Kuurne
Zoomtak
De Jasperboys
Golden River Schuttas
Blauw zwart
Bon Vivant
KLJ Merelbeke
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
Fun-huffer
3 't Motje 2
't Motje 1
TTV Versieck Gemengd
Chiro-Vita
4 Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
De Jasperboys
Fun-huffer
KAJ Beveren Leie
CB Kuurne
Zoomtak
KLJ Merelbeke
Bon Vivant
Golden River Schuttas
Blauw zwart
TTV Versieck Gemengd
't Motje 2
't Motje 1
5 KLJ Ruiselede 2
De Jasperboys
Fun-huffer
Chiro-Vita
CB Kuurne
Zoomtak
KAJ Beveren Leie
Fredotrans Dames
Bon Vivant
KLJ Merelbeke
't Motje 2
Golden River Schuttas
Blauw zwart
't Motje 1

(Voor)ronden

  1. Chiro-Vita (12pt)
  2. Zoomtak (12pt)
  3. TTV Versieck Gemengd (12pt)
  4. Fredotrans Dames (10pt)
  5. Fun-huffer (8pt)
  6. Golden River Schuttas (7pt)
  7. De Jasperboys (6pt)
  8. Bon Vivant (6pt)
  9. Blauw zwart (4pt)
  10. KLJ Merelbeke (3pt)
  11. 't Motje 1 (3pt)
  12. CB Kuurne (1pt)
  13. 't Motje 2 (1pt)
  14. KLJ Ruiselede 2 (0pt)
  15. KAJ Beveren Leie (0pt)

Extra partijen

HF Rec Versieck Gemengd
Fredotrans Dames
HF Rec Chiro-Vita
Zoomtak
KF Rec Chiro-Vita
Fredotrans Dames
Fin rec Versieck Gemengd
Zoomtak
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd82.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=82&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be