<< HOME

touwtrekken competitiedag west Gistel 20 May 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Gistel 20 May 2007

competitiedag west

Gevorderde 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
APony's03333030116
BFredotrans Heren00311113010
CDaltons0000300003
D't Parochiebladje0013100005
EVersieck0010103005
FSpivan03133333019
GKPJ Eede00133003010
HKLJ Ruiselede03033300012
IDe Stove01333333322
1 Pony's
Fredotrans Heren
Daltons
't Parochiebladje
Versieck
Spivan
KPJ Eede
KLJ Ruiselede
2 De Stove
Pony's
Fredotrans Heren
Daltons
Spivan
KPJ Eede
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
3 Versieck
De Stove
Pony's
Fredotrans Heren
KPJ Eede
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
Daltons
4 Spivan
Versieck
De Stove
Pony's
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
Daltons
Fredotrans Heren
5 KPJ Eede
Spivan
Versieck
De Stove
't Parochiebladje
Daltons
Fredotrans Heren
Pony's
6 KLJ Ruiselede
KPJ Eede
Spivan
Versieck
Daltons
Fredotrans Heren
Pony's
De Stove
7 't Parochiebladje
KLJ Ruiselede
KPJ Eede
Spivan
Fredotrans Heren
Pony's
De Stove
Versieck
8 Daltons
't Parochiebladje
KLJ Ruiselede
KPJ Eede
Pony's
De Stove
Versieck
Spivan
9 Fredotrans Heren
Daltons
't Parochiebladje
KLJ Ruiselede
De Stove
Versieck
Spivan
KPJ Eede

(Voor)ronden

  1. De Stove (22pt)
  2. Spivan (19pt)
  3. Pony's (16pt)
  4. KLJ Ruiselede (12pt)
  5. KPJ Eede (10pt)
  6. Fredotrans Heren (10pt)
  7. Versieck (5pt)
  8. 't Parochiebladje (5pt)
  9. Daltons (3pt)

Recreanten 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
AKLJ Eernegem 2000000010001
BKLJ Eernegem 10333333333330
CVersieck Gemengd0303330333324
DKLJ Ruiselede 2030000013018
EFredotrans Dames030031010109
FKLJ Gistel0300310313317
GKLJ Uitkerke 2(7)0303333333327
HKLJ Oostende-Houtave 2010011000003
IKLJ Oostende-Houtave0300031030010
JTandje Bij0300310033316
KKLJ Uitkerke 10300130033013
1 KLJ Eernegem 2
KLJ Eernegem 1
Versieck Gemengd
KLJ Ruiselede 2
Fredotrans Dames
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Oostende-Houtave
Tandje Bij
2 KLJ Uitkerke 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Eernegem 1
Versieck Gemengd
KLJ Ruiselede 2
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Oostende-Houtave
Tandje Bij
Fredotrans Dames
3 KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Eernegem 1
Versieck Gemengd
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Oostende-Houtave
Tandje Bij
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
4 KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Eernegem 1
KLJ Oostende-Houtave
Tandje Bij
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
Versieck Gemengd
5 KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 1
KLJ Eernegem 2
Tandje Bij
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
Versieck Gemengd
KLJ Eernegem 1
6 KLJ Oostende-Houtave
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 1
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 2
Versieck Gemengd
KLJ Eernegem 1
KLJ Eernegem 2
7 Tandje Bij
KLJ Oostende-Houtave
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Gistel
KLJ Ruiselede 2
Versieck Gemengd
KLJ Eernegem 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Uitkerke 1
8 Fredotrans Dames
Tandje Bij
KLJ Oostende-Houtave
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Uitkerke 2(7)
Versieck Gemengd
KLJ Eernegem 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Gistel
9 KLJ Ruiselede 2
Fredotrans Dames
Tandje Bij
KLJ Oostende-Houtave
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Eernegem 1
KLJ Eernegem 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 2(7)
10 Versieck Gemengd
KLJ Ruiselede 2
Fredotrans Dames
Tandje Bij
KLJ Oostende-Houtave
KLJ Eernegem 2
KLJ Uitkerke 1
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Oostende-Houtave 2
11 KLJ Eernegem 1
Versieck Gemengd
KLJ Ruiselede 2
Fredotrans Dames
Tandje Bij
KLJ Uitkerke 1
KLJ Gistel
KLJ Uitkerke 2(7)
KLJ Oostende-Houtave 2
KLJ Oostende-Houtave

(Voor)ronden

  1. KLJ Eernegem 1 (30pt)
  2. KLJ Uitkerke 2(7) (27pt)
  3. Versieck Gemengd (24pt)
  4. KLJ Gistel (17pt)
  5. Tandje Bij (16pt)
  6. KLJ Uitkerke 1 (13pt)
  7. KLJ Oostende-Houtave (10pt)
  8. Fredotrans Dames (9pt)
  9. KLJ Ruiselede 2 (8pt)
  10. KLJ Oostende-Houtave 2 (3pt)
  11. KLJ Eernegem 2 (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd68.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=68&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be