<< HOME

touwtrekken Belgisch Kampioenschap Eeklo 4 september 2016

touwtrekken.be >> uitslagen >> Eeklo 4 september 2016

Belgisch Kampioenschap

6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDETOT
ATTV Versieck6 pers001001
BFam Janssens6 pers0333312
CThe Pink Boots9 pers010001
DMersch Gebroeders7 pers030339
EMersch gezusters7 pers030306
1 TTV Versieck
The Pink Boots
Fam Janssens
Mersch Gebroeders
2 Mersch gezusters
Fam Janssens
TTV Versieck
The Pink Boots
3 Mersch Gebroeders
TTV Versieck
Mersch gezusters
The Pink Boots
4 Mersch gezusters
Mersch Gebroeders
Fam Janssens
TTV Versieck
5 The Pink Boots
Fam Janssens
Mersch gezusters
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens (12pt)
  2. Mersch Gebroeders (9pt)
  3. Mersch gezusters (6pt)
  4. TTV Versieck (1pt)
  5. The Pink Boots (1pt)

Achtal vrij gewicht

Ploeg WaABCTOT
ATTV De Berketrekkers638 kg0000
BFam Janssens634 kg0336
CMersch Gebroeders743 kg0303
1 TTV De Berketrekkers
Fam Janssens
2 Mersch Gebroeders
TTV De Berketrekkers
3 Mersch Gebroeders
Fam Janssens

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens (6pt)
  2. Mersch Gebroeders (3pt)
  3. TTV De Berketrekkers (0pt)

Achttal 580 kg

Ploeg WaABCDETOT
ATTV De Berketrekkers557 kg101102
BTTV Powerrangers575 kg033309
CTTV Vandakker564 kg510304
DT.T.V. Galliėrs Ra578 kg210001
EFam Janssens569 kg0333312
1 TTV De Berketrekkers
TTV Vandakker
TTV Powerrangers
T.T.V. Galliėrs Ra
2 Fam Janssens
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
TTV Vandakker
3 T.T.V. Galliėrs Ra
TTV De Berketrekkers
Fam Janssens
TTV Vandakker
4 Fam Janssens
T.T.V. Galliėrs Ra
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
5 TTV Vandakker
TTV Powerrangers
Fam Janssens
T.T.V. Galliėrs Ra

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens (12pt)
  2. TTV Powerrangers (9pt)
  3. TTV Vandakker (4pt)
  4. TTV De Berketrekkers (2pt)
  5. T.T.V. Galliėrs Ra (1pt)

Achttal 640 kg

Ploeg WaABCDTOT
ATTV Mertensmannen629 kg10336
BFam Janssens636 kg13339
CTTV Vandakker628 kg20033
DTTV Powerrangers00000
1 TTV Mertensmannen
TTV Vandakker
Fam Janssens
TTV Powerrangers
2 TTV Mertensmannen
Fam Janssens
TTV Powerrangers
TTV Vandakker
3 TTV Mertensmannen
Fam Janssens
TTV Vandakker
TTV Powerrangers

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens (9pt)
  2. TTV Mertensmannen (6pt)
  3. TTV Vandakker (3pt)
  4. TTV Powerrangers (0pt)

Dames 420 kg (6-8 pers)

Ploeg WaABCTOT
AFam Janssens384 kg0336
BMersch Gezusters410 kg0011
CThe Pink Boots420 kg0011
1 Fam Janssens
Mersch Gezusters
2 The Pink Boots
Fam Janssens
3 The Pink Boots
Mersch Gezusters

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens (6pt)
  2. Mersch Gezusters (1pt)
  3. The Pink Boots (1pt)

Jeugd GENSB

Ploeg WaABCDEFTOT
AFam Janssens03303312
BTTV De Berketrekkers0000336
CTTV De Galliėrs 10030339
DTTV Powerrangers 103333315
ETTV Powerrangers 23000033
FTTV De Galliėrs 20000000
1 Fam Janssens
TTV De Berketrekkers
TTV De Galliėrs 1
TTV De Galliėrs 2
TTV Powerrangers 2
TTV Powerrangers 1
2 TTV Powerrangers 2
Fam Janssens
TTV De Berketrekkers
TTV De Galliėrs 2
TTV Powerrangers 1
TTV De Galliėrs 1
3 TTV Powerrangers 1
TTV Powerrangers 2
Fam Janssens
TTV De Galliėrs 2
TTV De Galliėrs 1
TTV De Berketrekkers
4 TTV De Galliėrs 1
TTV Powerrangers 1
TTV Powerrangers 2
TTV De Galliėrs 2
TTV De Berketrekkers
Fam Janssens
5 TTV De Berketrekkers
TTV De Galliėrs 1
TTV Powerrangers 1
TTV De Galliėrs 2
Fam Janssens
TTV Powerrangers 2

(Voor)ronden

  1. TTV Powerrangers 1 (15pt)
  2. Fam Janssens (12pt)
  3. TTV De Galliėrs 1 (9pt)
  4. TTV De Berketrekkers (6pt)
  5. TTV Powerrangers 2 (3pt)
  6. TTV De Galliėrs 2 (0pt)

U23 600kg (7 tot 10 personen)

Ploeg WaABCTOT
AFam Janssens636 kg0303
BTTV De Berketrekkers594 kg0000
CTTV Powerrangers594 kg0336
1 Fam Janssens
TTV De Berketrekkers
2 TTV Powerrangers
Fam Janssens
3 TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. TTV Powerrangers (6pt)
  2. Fam Janssens (3pt)
  3. TTV De Berketrekkers (0pt)

Extra partijen

Halve Finale U19 TTV Powerrangers 1
TTV De Berketrekkers
Halve Finale U19 Fam Janssens
TTV De Galliėrs 1
Brons Finale U19 TTV De Berketrekkers
TTV De Galliėrs 1
Finale U19 Fam Janssens
TTV Powerrangers 1
Halve Finale H640 Fam Janssens
TTV Powerrangers
Halve Finale H640 TTV Mertensmannen
TTV Vandakker
Brons Finale H640 TTV Powerrangers
TTV Vandakker
Finale H640 TTV Mertensmannen
Fam Janssens
Halve Finale H580 TTV De Berketrekkers
Fam Janssens
Halve Finale H580 TTV Vandakker
TTV Powerrangers
Brons Finale H580 TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
Finale H580 TTV Vandakker
Fam Janssens
Halve Finale mix Fam Janssens
TTV Versieck
Halve Finale mix Mersch Gebroeders
Mersch gezusters
Brons Finale mix TTV Versieck
Mersch gezusters
Finale mix Mersch Gebroeders
Fam Janssens
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd367.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=367&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be