<< HOME

touwtrekken Touwtrek Tornooi TTC WIEME Maarkedal 8 September 2013

touwtrekken.be >> uitslagen >> Maarkedal 8 September 2013

Touwtrek Tornooi TTC WIEME

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTV Versieck1030137
BTTC Wieme13331313
C't Parochiebladje0000000
DDe Stove53033312
EMersch Gebroeders0113038
FTTV Versieck 10003003
1 TTV Versieck
TTC Wieme
't Parochiebladje
TTV Versieck 1
Mersch Gebroeders
De Stove
2 Mersch Gebroeders
TTV Versieck
TTC Wieme
TTV Versieck 1
De Stove
't Parochiebladje
3 De Stove
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
TTV Versieck 1
't Parochiebladje
TTC Wieme
4 't Parochiebladje
De Stove
Mersch Gebroeders
TTV Versieck 1
TTC Wieme
TTV Versieck
5 TTC Wieme
't Parochiebladje
De Stove
TTV Versieck 1
TTV Versieck
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. TTC Wieme (13pt)
  2. De Stove (12pt)
  3. Mersch Gebroeders (8pt)
  4. TTV Versieck (7pt)
  5. TTV Versieck 1 (3pt)
  6. 't Parochiebladje (0pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDETOT
AVerschuren000000
BDe Demarreurs0333312
CDe jeugd van hier030003
DDe Bougiekes030339
EK'rdju030306
1 Verschuren
De jeugd van hier
De Demarreurs
De Bougiekes
2 K'rdju
De Demarreurs
Verschuren
De jeugd van hier
3 De Bougiekes
Verschuren
K'rdju
De jeugd van hier
4 K'rdju
De Bougiekes
De Demarreurs
Verschuren
5 De jeugd van hier
De Demarreurs
K'rdju
De Bougiekes

(Voor)ronden

  1. De Demarreurs (12pt)
  2. De Bougiekes (9pt)
  3. K'rdju (6pt)
  4. De jeugd van hier (3pt)
  5. Verschuren (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd262.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=262&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be