<< HOME

touwtrekken Pleinfeesten 2013 sint andries 26 May 2013

touwtrekken.be >> uitslagen >> sint andries 26 May 2013

Pleinfeesten 2013

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AD(evelopment)-team003030309
BTTC Wieme0330303315
C`t Parochiebladje000010001
DTTV Versieck0333303318
EAltez (REC)000100001
FTTC De Stove0333333321
Gt Gaperke000303039
Ht Gaperke mix030303009
1 D(evelopment)-team
TTC Wieme
`t Parochiebladje
TTV Versieck
t Gaperke mix
t Gaperke
TTC De Stove
Altez (REC)
2 t Gaperke
D(evelopment)-team
TTC Wieme
`t Parochiebladje
t Gaperke mix
TTC De Stove
Altez (REC)
TTV Versieck
3 TTC De Stove
t Gaperke
D(evelopment)-team
TTC Wieme
t Gaperke mix
Altez (REC)
TTV Versieck
`t Parochiebladje
4 Altez (REC)
TTC De Stove
t Gaperke
D(evelopment)-team
t Gaperke mix
TTV Versieck
`t Parochiebladje
TTC Wieme
5 TTV Versieck
Altez (REC)
TTC De Stove
t Gaperke
t Gaperke mix
`t Parochiebladje
TTC Wieme
D(evelopment)-team
6 `t Parochiebladje
TTV Versieck
Altez (REC)
TTC De Stove
t Gaperke mix
TTC Wieme
D(evelopment)-team
t Gaperke
7 TTC Wieme
`t Parochiebladje
TTV Versieck
Altez (REC)
t Gaperke mix
D(evelopment)-team
t Gaperke
TTC De Stove

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove (21pt)
  2. TTV Versieck (18pt)
  3. TTC Wieme (15pt)
  4. D(evelopment)-team (9pt)
  5. t Gaperke mix (9pt)
  6. t Gaperke (9pt)
  7. Altez (REC) (1pt)
  8. `t Parochiebladje (1pt)

Extra partijen

Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd261.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=261&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be