<< HOME

touwtrekken Paas-Touwtrektornooi Ruiselede Ruiselede 9 April 2007

touwtrekken.be >> uitslagen >> Ruiselede 9 April 2007

Paas-Touwtrektornooi Ruiselede

Gevorderde 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ATTV Versieck0130030007
BKLJ Ruiselede10130000004
CDe Daltons (B)0000000000
DSpivan03330331319
EDe Stove03333330321
FKPJ Eede0033000006
GFredotrans03330030012
HPony's03331333322
I't Parochiebladje03330033015
1 TTV Versieck
KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
Spivan
De Stove
KPJ Eede
Fredotrans
Pony's
2 't Parochiebladje
TTV Versieck
KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
KPJ Eede
Fredotrans
Pony's
Spivan
3 De Stove
't Parochiebladje
TTV Versieck
KLJ Ruiselede1
Fredotrans
Pony's
Spivan
De Daltons (B)
4 KPJ Eede
De Stove
't Parochiebladje
TTV Versieck
Pony's
Spivan
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
5 Fredotrans
KPJ Eede
De Stove
't Parochiebladje
Spivan
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
TTV Versieck
6 Pony's
Fredotrans
KPJ Eede
De Stove
De Daltons (B)
KLJ Ruiselede1
TTV Versieck
't Parochiebladje
7 Spivan
Pony's
Fredotrans
KPJ Eede
KLJ Ruiselede1
TTV Versieck
't Parochiebladje
De Stove
8 De Daltons (B)
Spivan
Pony's
Fredotrans
TTV Versieck
't Parochiebladje
De Stove
KPJ Eede
9 KLJ Ruiselede1
De Daltons (B)
Spivan
Pony's
't Parochiebladje
De Stove
KPJ Eede
Fredotrans

(Voor)ronden

  1. Pony's (22pt)
  2. De Stove (21pt)
  3. Spivan (19pt)
  4. 't Parochiebladje (15pt)
  5. Fredotrans (12pt)
  6. TTV Versieck (7pt)
  7. KPJ Eede (6pt)
  8. KLJ Ruiselede1 (4pt)
  9. De Daltons (B) (0pt)

Recreanten 6 tal

Ploeg WaABCDEFGTOT
AKLJ Uitkerke 1033301111
BKLJ Ruiselede 200330017
CKLJ Ruiselede 300030003
DKLJ Uitkerke 300000000
EKLJ Uitkerke 2033331013
FTTV Versieck 2013331112
GFredotrans Dames011333112
1 KLJ Uitkerke 1
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 3
KLJ Uitkerke 3
KLJ Uitkerke 2
TTV Versieck 2
2 Fredotrans Dames
KLJ Uitkerke 1
KLJ Ruiselede 2
KLJ Uitkerke 2
TTV Versieck 2
KLJ Ruiselede 3
3 KLJ Uitkerke 3
Fredotrans Dames
KLJ Uitkerke 1
TTV Versieck 2
KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
4 KLJ Uitkerke 2
KLJ Uitkerke 3
Fredotrans Dames
KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
KLJ Uitkerke 1
5 TTV Versieck 2
KLJ Uitkerke 2
KLJ Uitkerke 3
KLJ Ruiselede 2
KLJ Uitkerke 1
Fredotrans Dames
6 KLJ Ruiselede 3
TTV Versieck 2
KLJ Uitkerke 2
KLJ Uitkerke 1
Fredotrans Dames
KLJ Uitkerke 3
7 KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 3
TTV Versieck 2
Fredotrans Dames
KLJ Uitkerke 3
KLJ Uitkerke 2

(Voor)ronden

  1. KLJ Uitkerke 2 (13pt)
  2. Fredotrans Dames (12pt)
  3. TTV Versieck 2 (12pt)
  4. KLJ Uitkerke 1 (11pt)
  5. KLJ Ruiselede 2 (7pt)
  6. KLJ Ruiselede 3 (3pt)
  7. KLJ Uitkerke 3 (0pt)

Extra partijen

HF_R Fredotrans Dames
TTV Versieck 2
HF_R KLJ Uitkerke 1
KLJ Uitkerke 2
HF_G Pony's
't Parochiebladje
HF_G De Stove
Spivan
KF_R KLJ Uitkerke 1
Fredotrans Dames
KF_G De Stove
't Parochiebladje
Fin_R KLJ Uitkerke 2
TTV Versieck 2
Fin_G Pony's
Spivan
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd42.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=42&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be