<< HOME

touwtrekken West-Vlaamse comp Ruiselede Ruiselede 1 April 2013

touwtrekken.be >> uitslagen >> Ruiselede 1 April 2013

West-Vlaamse comp Ruiselede

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTC Wieme0133018
BTTV Versieck01331311
C't Parochiebladje0000033
DTTV Versieck jeugd0003104
ETTC De Stove03131311
FKLJ Ruiselede0100304
1 TTC Wieme
TTV Versieck
't Parochiebladje
KLJ Ruiselede
TTC De Stove
TTV Versieck jeugd
2 TTC De Stove
TTC Wieme
TTV Versieck
KLJ Ruiselede
TTV Versieck jeugd
't Parochiebladje
3 TTV Versieck jeugd
TTC De Stove
TTC Wieme
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
TTV Versieck
4 't Parochiebladje
TTV Versieck jeugd
TTC De Stove
KLJ Ruiselede
TTV Versieck
TTC Wieme
5 TTV Versieck
't Parochiebladje
TTV Versieck jeugd
KLJ Ruiselede
TTC Wieme
TTC De Stove

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck (11pt)
  2. TTC De Stove (11pt)
  3. TTC Wieme (8pt)
  4. KLJ Ruiselede (4pt)
  5. TTV Versieck jeugd (4pt)
  6. 't Parochiebladje (3pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKLJ Meulebeke000330039
BTTV Versieck recreant0303303315
Cjupilerboys0333333321
DKLJ Ingelmunster000000000
EKLJ Meulebeke Dames000030014
FThe Legends Highlander0330333318
GKLJ Waregem0300330312
HKLJ Ruiselede Dames000031004
1 KLJ Meulebeke
TTV Versieck recreant
jupilerboys
KLJ Ingelmunster
KLJ Ruiselede Dames
KLJ Waregem
The Legends Highlander
KLJ Meulebeke Dames
2 KLJ Waregem
KLJ Meulebeke
TTV Versieck recreant
jupilerboys
KLJ Ruiselede Dames
The Legends Highlander
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Ingelmunster
3 The Legends Highlander
KLJ Waregem
KLJ Meulebeke
TTV Versieck recreant
KLJ Ruiselede Dames
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Ingelmunster
jupilerboys
4 KLJ Meulebeke Dames
The Legends Highlander
KLJ Waregem
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede Dames
KLJ Ingelmunster
jupilerboys
TTV Versieck recreant
5 KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke Dames
The Legends Highlander
KLJ Waregem
KLJ Ruiselede Dames
jupilerboys
TTV Versieck recreant
KLJ Meulebeke
6 jupilerboys
KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke Dames
The Legends Highlander
KLJ Ruiselede Dames
TTV Versieck recreant
KLJ Meulebeke
KLJ Waregem
7 TTV Versieck recreant
jupilerboys
KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke Dames
KLJ Ruiselede Dames
KLJ Meulebeke
KLJ Waregem
The Legends Highlander

(Voor)ronden

  1. jupilerboys (21pt)
  2. The Legends Highlander (18pt)
  3. TTV Versieck recreant (15pt)
  4. KLJ Waregem (12pt)
  5. KLJ Meulebeke (9pt)
  6. KLJ Meulebeke Dames (4pt)
  7. KLJ Ruiselede Dames (4pt)
  8. KLJ Ingelmunster (0pt)

Extra partijen

Finale getraind TTV Versieck
TTC De Stove
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd259.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=259&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be