<< HOME

touwtrekken Open Beker v Vlaanderen Sijsele 21 October 2012

touwtrekken.be >> uitslagen >> Sijsele 21 October 2012

Open Beker v Vlaanderen

Getraind : 6tal/mix of 550kg

Ploeg WaABCDEFGHIJKLTOT
AHolland two (UK)03301100310012
BTTV Versieck1000000010001
CVersieck-LCS (B-UK)00300101330011
DHagmolltrekkers13333313333129
ETTV Vandakker51330303310017
FKLJ Ruiselede1131000030008
GHolland TOW (UK)73331333330328
HTTV De Berketrekkers03310030310014
I't Parochiebladje4010000000001
JTTC De Stove41300130130012
KFam. Janssens Retie03330333333330
LJagersrust NL13331330333025
1 Holland two (UK)
TTV Versieck
Versieck-LCS (B-UK)
Hagmolltrekkers
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede
Jagersrust NL
Fam. Janssens Retie
TTC De Stove
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW (UK)
2 Fam. Janssens Retie
Holland two (UK)
TTV Versieck
Versieck-LCS (B-UK)
Hagmolltrekkers
TTV Vandakker
Jagersrust NL
TTC De Stove
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW (UK)
KLJ Ruiselede
3 TTC De Stove
Fam. Janssens Retie
Holland two (UK)
TTV Versieck
Versieck-LCS (B-UK)
Hagmolltrekkers
Jagersrust NL
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Vandakker
4 't Parochiebladje
TTC De Stove
Fam. Janssens Retie
Holland two (UK)
TTV Versieck
Versieck-LCS (B-UK)
Jagersrust NL
TTV De Berketrekkers
Holland TOW (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Vandakker
Hagmolltrekkers
5 TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
TTC De Stove
Fam. Janssens Retie
Holland two (UK)
TTV Versieck
Jagersrust NL
Holland TOW (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Vandakker
Hagmolltrekkers
Versieck-LCS (B-UK)
6 Holland TOW (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
TTC De Stove
Fam. Janssens Retie
Holland two (UK)
Jagersrust NL
KLJ Ruiselede
TTV Vandakker
Hagmolltrekkers
Versieck-LCS (B-UK)
TTV Versieck
7 KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
TTC De Stove
Fam. Janssens Retie
Jagersrust NL
TTV Vandakker
Hagmolltrekkers
Versieck-LCS (B-UK)
TTV Versieck
Holland two (UK)
8 TTV Vandakker
KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
TTC De Stove
Jagersrust NL
Hagmolltrekkers
Versieck-LCS (B-UK)
TTV Versieck
Holland two (UK)
Fam. Janssens Retie
9 Hagmolltrekkers
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
Jagersrust NL
Versieck-LCS (B-UK)
TTV Versieck
Holland two (UK)
Fam. Janssens Retie
TTC De Stove
10 Versieck-LCS (B-UK)
Hagmolltrekkers
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
TTV De Berketrekkers
Jagersrust NL
TTV Versieck
Holland two (UK)
Fam. Janssens Retie
TTC De Stove
't Parochiebladje
11 TTV Versieck
Versieck-LCS (B-UK)
Hagmolltrekkers
TTV Vandakker
KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
Jagersrust NL
Holland two (UK)
Fam. Janssens Retie
TTC De Stove
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie (30pt)
  2. Hagmolltrekkers (29pt)
  3. Holland TOW (UK) (28pt)
  4. Jagersrust NL (25pt)
  5. TTV Vandakker (17pt)
  6. TTV De Berketrekkers (14pt)
  7. Holland two (UK) (12pt)
  8. TTC De Stove (12pt)
  9. Versieck-LCS (B-UK) (11pt)
  10. KLJ Ruiselede (8pt)
  11. TTV Versieck (1pt)
  12. 't Parochiebladje (1pt)

Recreanten/gevorderd

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AFeestend Beert6 pers0333313319
BMersch Gebroeders6 pers003030107
CReinaertsvrienden6 pers000030003
DKLJ Lichtervelde1033303113
EKLJ Lichtervelde 2000000000
FTTC Wieme (gev)0133333319
GVersieck Mix (gev)001303007
HKLJ Waregem0033130313
1 Feestend Beert
Mersch Gebroeders
Reinaertsvrienden
KLJ Lichtervelde
KLJ Waregem
Versieck Mix (gev)
TTC Wieme (gev)
KLJ Lichtervelde 2
2 Versieck Mix (gev)
Feestend Beert
Mersch Gebroeders
Reinaertsvrienden
KLJ Waregem
TTC Wieme (gev)
KLJ Lichtervelde 2
KLJ Lichtervelde
3 TTC Wieme (gev)
Versieck Mix (gev)
Feestend Beert
Mersch Gebroeders
KLJ Waregem
KLJ Lichtervelde 2
KLJ Lichtervelde
Reinaertsvrienden
4 KLJ Lichtervelde 2
TTC Wieme (gev)
Versieck Mix (gev)
Feestend Beert
KLJ Waregem
KLJ Lichtervelde
Reinaertsvrienden
Mersch Gebroeders
5 KLJ Lichtervelde
KLJ Lichtervelde 2
TTC Wieme (gev)
Versieck Mix (gev)
KLJ Waregem
Reinaertsvrienden
Mersch Gebroeders
Feestend Beert
6 Reinaertsvrienden
KLJ Lichtervelde
KLJ Lichtervelde 2
TTC Wieme (gev)
KLJ Waregem
Mersch Gebroeders
Feestend Beert
Versieck Mix (gev)
7 Mersch Gebroeders
Reinaertsvrienden
KLJ Lichtervelde
KLJ Lichtervelde 2
KLJ Waregem
Feestend Beert
Versieck Mix (gev)
TTC Wieme (gev)

(Voor)ronden

  1. TTC Wieme (gev) (19pt)
  2. Feestend Beert (19pt)
  3. KLJ Waregem (13pt)
  4. KLJ Lichtervelde (13pt)
  5. Versieck Mix (gev) (7pt)
  6. Mersch Gebroeders (7pt)
  7. Reinaertsvrienden (3pt)
  8. KLJ Lichtervelde 2 (0pt)

Dames 6tal (ongetraind)

Ploeg WaABCTOT
ALichtervelde Dames0336
BVersieck Dames0033
CKLJ Ruiselede Dames0000
1 Lichtervelde Dames
Versieck Dames
2 KLJ Ruiselede Dames
Lichtervelde Dames
3 KLJ Ruiselede Dames
Versieck Dames

(Voor)ronden

  1. Lichtervelde Dames (6pt)
  2. Versieck Dames (3pt)
  3. KLJ Ruiselede Dames (0pt)

Gelegenheidsteams (max 3/jr) : 6tal/mix

Ploeg WaABCDEFGTOT
AIjzervrienden033333318
Bdebjoeties00301004
COC Eeklo 200000000
DOC Rode Kruis eeklo00330039
EDe Bergbokken Aaigem7 pers001330310
FHerotica103333315
Gbiests00330006
1 debjoeties
OC Eeklo 2
OC Rode Kruis eeklo
biests
Herotica
De Bergbokken Aaigem
2 Ijzervrienden
debjoeties
OC Eeklo 2
Herotica
De Bergbokken Aaigem
OC Rode Kruis eeklo
3 biests
Ijzervrienden
debjoeties
De Bergbokken Aaigem
OC Rode Kruis eeklo
OC Eeklo 2
4 Herotica
biests
Ijzervrienden
OC Rode Kruis eeklo
OC Eeklo 2
debjoeties
5 De Bergbokken Aaigem
Herotica
biests
OC Eeklo 2
debjoeties
Ijzervrienden
6 OC Rode Kruis eeklo
De Bergbokken Aaigem
Herotica
debjoeties
Ijzervrienden
biests
7 OC Eeklo 2
OC Rode Kruis eeklo
De Bergbokken Aaigem
Ijzervrienden
biests
Herotica

(Voor)ronden

  1. Ijzervrienden (18pt)
  2. Herotica (15pt)
  3. De Bergbokken Aaigem (10pt)
  4. OC Rode Kruis eeklo (9pt)
  5. biests (6pt)
  6. debjoeties (4pt)
  7. OC Eeklo 2 (0pt)

Extra partijen

Halve Finale Getraind Fam. Janssens Retie
Jagersrust NL
Halve Finale Getraind Hagmolltrekkers
Holland TOW (UK)
Finale Getraind Holland TOW (UK)
Fam. Janssens Retie
Halve Finale Gelegenheid Ijzervrienden
OC Rode Kruis eeklo
Halve Finale Gelegenheid Herotica
De Bergbokken Aaigem
Finale Gelegenheid Ijzervrienden
Herotica
Fin Gevorderde TTC Wieme (gev)
Feestend Beert
Fin Recr Mersch Gebroeders
Reinaertsvrienden
Fin KLJ KLJ Waregem
KLJ Lichtervelde
Fin Dames Lichtervelde Dames
Versieck Dames
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd230.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=230&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be