<< HOME

touwtrekken touwtrekken De Haan De Haan 5 June 2011

touwtrekken.be >> uitslagen >> De Haan 5 June 2011

touwtrekken De Haan

6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A't Parochiebladje 5010001000001
B't Gaperke Anzegem 60203013333016
CTTV Versieck 50203333333021
Dklj uitkerke 7000110131108
EKlj Uitkerke 7010300113008
FWieme 6000300011005
GTTV Versieck 2 6010300101005
HStove mix 70203001333013
ITTC De Stove 50013333333324
1 't Gaperke Anzegem 602
TTV Versieck 502
klj uitkerke 700
Klj Uitkerke 701
TTC De Stove 500
Stove mix 702
TTV Versieck 2 601
Wieme 600
2 't Parochiebladje 501
't Gaperke Anzegem 602
TTV Versieck 502
klj uitkerke 700
Stove mix 702
TTV Versieck 2 601
Wieme 600
Klj Uitkerke 701
3 TTC De Stove 500
't Parochiebladje 501
't Gaperke Anzegem 602
TTV Versieck 502
TTV Versieck 2 601
Wieme 600
Klj Uitkerke 701
klj uitkerke 700
4 Stove mix 702
TTC De Stove 500
't Parochiebladje 501
't Gaperke Anzegem 602
Wieme 600
Klj Uitkerke 701
klj uitkerke 700
TTV Versieck 502
5 TTV Versieck 2 601
Stove mix 702
TTC De Stove 500
't Parochiebladje 501
Klj Uitkerke 701
klj uitkerke 700
TTV Versieck 502
't Gaperke Anzegem 602
6 Wieme 600
TTV Versieck 2 601
Stove mix 702
TTC De Stove 500
klj uitkerke 700
TTV Versieck 502
't Gaperke Anzegem 602
't Parochiebladje 501
7 Klj Uitkerke 701
Wieme 600
TTV Versieck 2 601
Stove mix 702
TTV Versieck 502
't Gaperke Anzegem 602
't Parochiebladje 501
TTC De Stove 500
8 klj uitkerke 700
Klj Uitkerke 701
Wieme 600
TTV Versieck 2 601
't Gaperke Anzegem 602
't Parochiebladje 501
TTC De Stove 500
Stove mix 702
9 TTV Versieck 502
klj uitkerke 700
Klj Uitkerke 701
Wieme 600
't Parochiebladje 501
TTC De Stove 500
Stove mix 702
TTV Versieck 2 601

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove 500 (24pt)
  2. TTV Versieck 502 (21pt)
  3. 't Gaperke Anzegem 602 (16pt)
  4. Stove mix 702 (13pt)
  5. Klj Uitkerke 701 (8pt)
  6. klj uitkerke 700 (8pt)
  7. TTV Versieck 2 601 (5pt)
  8. Wieme 600 (5pt)
  9. 't Parochiebladje 501 (1pt)

Extra partijen

Barrage Klj Uitkerke 701
klj uitkerke 700
Barrage Wieme 600
TTV Versieck 2 601
Finale Getrainde TTC De Stove 500
TTV Versieck 502
Finale Gevorderden 't Gaperke Anzegem 602
TTV Versieck 2 601
Finale Recreanten Stove mix 702
klj uitkerke 700
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd208.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=208&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be