<< HOME

touwtrekken Pleinfeesten sint andries 22 May 2011

touwtrekken.be >> uitslagen >> sint andries 22 May 2011

Pleinfeesten

Mixed Poule

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
AKLJ-Ruiselde-KLoJo's013333031320
BTTC De Stove013333133323
Caltez group00001301005
Dde jupilerboy's000333030315
EVersieck 3000103030310
FTTC Wieme00000000000
GTTV Versieck031333331323
HKLJ UITKERKE 100010030004
I't Parochiebladje550 kg010333313320
J't Gaperke Anzegem00030030309
1 KLJ-Ruiselde-KLoJo's
TTC De Stove
altez group
de jupilerboy's
Versieck 3
't Gaperke Anzegem
't Parochiebladje
KLJ UITKERKE 1
TTV Versieck
TTC Wieme
2 't Parochiebladje
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
TTC De Stove
altez group
de jupilerboy's
't Gaperke Anzegem
KLJ UITKERKE 1
TTV Versieck
TTC Wieme
Versieck 3
3 KLJ UITKERKE 1
't Parochiebladje
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
TTC De Stove
altez group
't Gaperke Anzegem
TTV Versieck
TTC Wieme
Versieck 3
de jupilerboy's
4 TTV Versieck
KLJ UITKERKE 1
't Parochiebladje
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
TTC De Stove
't Gaperke Anzegem
TTC Wieme
Versieck 3
de jupilerboy's
altez group
5 TTC Wieme
TTV Versieck
KLJ UITKERKE 1
't Parochiebladje
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Gaperke Anzegem
Versieck 3
de jupilerboy's
altez group
TTC De Stove
6 Versieck 3
TTC Wieme
TTV Versieck
KLJ UITKERKE 1
't Parochiebladje
't Gaperke Anzegem
de jupilerboy's
altez group
TTC De Stove
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
7 de jupilerboy's
Versieck 3
TTC Wieme
TTV Versieck
KLJ UITKERKE 1
't Gaperke Anzegem
altez group
TTC De Stove
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Parochiebladje
8 altez group
de jupilerboy's
Versieck 3
TTC Wieme
TTV Versieck
't Gaperke Anzegem
TTC De Stove
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Parochiebladje
KLJ UITKERKE 1
9 TTC De Stove
altez group
de jupilerboy's
Versieck 3
TTC Wieme
't Gaperke Anzegem
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Parochiebladje
KLJ UITKERKE 1
TTV Versieck

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove (23pt)
  2. TTV Versieck (23pt)
  3. KLJ-Ruiselde-KLoJo's (20pt)
  4. 't Parochiebladje (20pt)
  5. de jupilerboy's (15pt)
  6. Versieck 3 (10pt)
  7. 't Gaperke Anzegem (9pt)
  8. altez group (5pt)
  9. KLJ UITKERKE 1 (4pt)
  10. TTC Wieme (0pt)

Extra partijen

Finale getraind TTC De Stove
TTV Versieck
Finale recreant Versieck 3
altez group
Finale gevorderd de jupilerboy's
't Gaperke Anzegem
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd211.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=211&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be