<< HOME

touwtrekken Open Kempisch Kampioenschap Retie 30 April 2010

touwtrekken.be >> uitslagen >> Retie 30 April 2010

Open Kempisch Kampioenschap

Dames 6-tallen 2 reserven

Ploeg WaABCDEFTOT
AAmelie8 pers03333315
Bkabouterweslys wijven7 pers0001012
Czeelrukkers6 pers0031116
Dbeekhoek bitches6 pers0011002
Ede geite wolle sokke6 pers0031307
Fde vrouwen van betje7 pers0011338
1 Amelie
kabouterweslys wijven
zeelrukkers
de vrouwen van betje
de geite wolle sokke
beekhoek bitches
2 de geite wolle sokke
Amelie
kabouterweslys wijven
de vrouwen van betje
beekhoek bitches
zeelrukkers
3 beekhoek bitches
de geite wolle sokke
Amelie
de vrouwen van betje
zeelrukkers
kabouterweslys wijven
4 zeelrukkers
beekhoek bitches
de geite wolle sokke
de vrouwen van betje
kabouterweslys wijven
Amelie
5 kabouterweslys wijven
zeelrukkers
beekhoek bitches
de vrouwen van betje
Amelie
de geite wolle sokke

(Voor)ronden

  1. Amelie (15pt)
  2. de vrouwen van betje (8pt)
  3. de geite wolle sokke (7pt)
  4. zeelrukkers (6pt)
  5. kabouterweslys wijven (2pt)
  6. beekhoek bitches (2pt)

Heren 6-tallen 2 reserven

Ploeg WaABCDEFTOT
ASignVisions Promo Team6 pers03313313
Bpowerrangers 26 pers0030339
Cder platzwalz8 pers0000000
DBoerekes6 pers01333313
EVersieck7 pers0003036
FKontichtrekkers6 pers0003003
1 SignVisions Promo Team
powerrangers 2
der platzwalz
Kontichtrekkers
Versieck
Boerekes
2 Versieck
SignVisions Promo Team
powerrangers 2
Kontichtrekkers
Boerekes
der platzwalz
3 Boerekes
Versieck
SignVisions Promo Team
Kontichtrekkers
der platzwalz
powerrangers 2
4 der platzwalz
Boerekes
Versieck
Kontichtrekkers
powerrangers 2
SignVisions Promo Team
5 powerrangers 2
der platzwalz
Boerekes
Kontichtrekkers
SignVisions Promo Team
Versieck

(Voor)ronden

  1. SignVisions Promo Team (13pt)
  2. Boerekes (13pt)
  3. powerrangers 2 (9pt)
  4. Versieck (6pt)
  5. Kontichtrekkers (3pt)
  6. der platzwalz (0pt)

Heren 6-tallen 2 reserven

Ploeg WaABCDEFTOT
APapa's Jong Janssens0331108
Bpowerrangers0030003
Ctracktor vrienden0000000
D't parochiebladje0133007
EAmelie01333010
Fgalliers03333315
1 Papa's Jong Janssens
powerrangers
tracktor vrienden
galliers
Amelie
't parochiebladje
2 Amelie
Papa's Jong Janssens
powerrangers
galliers
't parochiebladje
tracktor vrienden
3 't parochiebladje
Amelie
Papa's Jong Janssens
galliers
tracktor vrienden
powerrangers
4 tracktor vrienden
't parochiebladje
Amelie
galliers
powerrangers
Papa's Jong Janssens
5 powerrangers
tracktor vrienden
't parochiebladje
galliers
Papa's Jong Janssens
Amelie

(Voor)ronden

  1. galliers (15pt)
  2. Amelie (10pt)
  3. Papa's Jong Janssens (8pt)
  4. 't parochiebladje (7pt)
  5. powerrangers (3pt)
  6. tracktor vrienden (0pt)

Extra partijen

heren 11 of 12 tracktor vrienden
der platzwalz
heren 9 of 10 Kontichtrekkers
powerrangers
heren 7 of 8 't parochiebladje
Versieck
heren 5 of 6 Papa's Jong Janssens
powerrangers 2
Halve finale Boerekes
Amelie
Halve finale galliers
SignVisions Promo Team
Kleine finale Boerekes
SignVisions Promo Team
Finale galliers
Amelie
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd185.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=185&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be