<< HOME

touwtrekken touwtrektornooi ( west- vlaamse competit Izegem 28 June 2009

touwtrekken.be >> uitslagen >> Izegem 28 June 2009

touwtrektornooi ( west- vlaamse competit

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
A't Parochiebladje0000000
BKLJ ruiselede 10311139
CTTC De Stove03113311
DKLoJo's03113311
ETTV Versieck 10310015
FFredotrans heren0300014
1 't Parochiebladje
KLJ ruiselede 1
TTC De Stove
Fredotrans heren
TTV Versieck 1
KLoJo's
2 TTV Versieck 1
't Parochiebladje
KLJ ruiselede 1
Fredotrans heren
KLoJo's
TTC De Stove
3 KLoJo's
TTV Versieck 1
't Parochiebladje
Fredotrans heren
TTC De Stove
KLJ ruiselede 1
4 TTC De Stove
KLoJo's
TTV Versieck 1
Fredotrans heren
KLJ ruiselede 1
't Parochiebladje
5 KLJ ruiselede 1
TTC De Stove
KLoJo's
Fredotrans heren
't Parochiebladje
TTV Versieck 1

(Voor)ronden

  1. KLoJo's (11pt)
  2. TTC De Stove (11pt)
  3. KLJ ruiselede 1 (9pt)
  4. TTV Versieck 1 (5pt)
  5. Fredotrans heren (4pt)
  6. 't Parochiebladje (0pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams (A) (A) (A)

Ploeg WaABCDEFTOT
AFirma Cannie03303312
BKLJ Ingelmunster0000101
CWawya rangers Dames0030306
DKLJ Meulebeke jeugd03333315
EFredotrans dames0010001
FKLJ Ruiselede 20033039
1 Firma Cannie
KLJ Ingelmunster
Wawya rangers Dames
KLJ Ruiselede 2
Fredotrans dames
KLJ Meulebeke jeugd
2 Fredotrans dames
Firma Cannie
KLJ Ingelmunster
KLJ Ruiselede 2
KLJ Meulebeke jeugd
Wawya rangers Dames
3 KLJ Meulebeke jeugd
Fredotrans dames
Firma Cannie
KLJ Ruiselede 2
Wawya rangers Dames
KLJ Ingelmunster
4 Wawya rangers Dames
KLJ Meulebeke jeugd
Fredotrans dames
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ingelmunster
Firma Cannie
5 KLJ Ingelmunster
Wawya rangers Dames
KLJ Meulebeke jeugd
KLJ Ruiselede 2
Firma Cannie
Fredotrans dames

(Voor)ronden

  1. KLJ Meulebeke jeugd (15pt)
  2. Firma Cannie (12pt)
  3. KLJ Ruiselede 2 (9pt)
  4. Wawya rangers Dames (6pt)
  5. KLJ Ingelmunster (1pt)
  6. Fredotrans dames (1pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams (A) (A) (B)

Ploeg WaABCDEFTOT
ALG pittem0003036
BKLJ Meulebeke 103130310
CKlein Bilkske03130310
DDe Tempel0000033
Ejupilerboys03333315
FDe Kiekskes0000000
1 LG pittem
KLJ Meulebeke 1
Klein Bilkske
De Kiekskes
jupilerboys
De Tempel
2 jupilerboys
LG pittem
KLJ Meulebeke 1
De Kiekskes
De Tempel
Klein Bilkske
3 De Tempel
jupilerboys
LG pittem
De Kiekskes
Klein Bilkske
KLJ Meulebeke 1
4 Klein Bilkske
De Tempel
jupilerboys
De Kiekskes
KLJ Meulebeke 1
LG pittem
5 KLJ Meulebeke 1
Klein Bilkske
De Tempel
De Kiekskes
LG pittem
jupilerboys

(Voor)ronden

  1. jupilerboys (15pt)
  2. Klein Bilkske (10pt)
  3. KLJ Meulebeke 1 (10pt)
  4. LG pittem (6pt)
  5. De Tempel (3pt)
  6. De Kiekskes (0pt)

Extra partijen

Barage reeks recr KLJ Meulebeke 1
Klein Bilkske
Kruis finale Firma Cannie
KLJ Meulebeke 1
Kruis finale KLJ Meulebeke jeugd
Klein Bilkske
3de - 4de plaats Firma Cannie
Klein Bilkske
Barage dag winnaar getr KLoJo's
TTC De Stove
1ste - 2de plaats KLJ Meulebeke jeugd
jupilerboys
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd161.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=161&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be